Justyna Horoszko-Czapla

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 15 lat zajmuję się ortodoncją, jest to zarówno moja praca jak i pasja. Uczestniczyłam w licznych sympozjach, konferencjach i kursach z zakresu ortodoncji, które miały ogromny wpływ na moje obecne doświadczenie zawodowe. Wciąż staram się podnosić swoje kwalifikacje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów.

Dalszy rozwój w dziedzinie ortodoncji to odbywane od dwóch lat studia na Uniwersytecie w Sienie we Włoszech. Łączy się to comiesięcznymi kilkudniowymi stażami w Szpitalu Klinicznym alla Scotte w Sienie, gdzie praca z pacjentami oraz kontakt z profesorami , którzy dzielą się swoją wiedzą, ma wielkie znaczenie w leczeniu nawet bardzo skomplikowanych przypadków trafiających do mojego gabinetu.

Justyna Szramowska - higienistka stomatologiczna

Absolwentka studiów wyższych na kierunku socjologia oraz studium medycznego w którym uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. W gabinecie samodzielnie prowadzi zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki stomatologicznej. Pomaga bardziej uświadomić pacjentom wszystko co ważne w temacie zdrowia i higieny jamy ustnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie higienizacji jamy ustnej oraz asystowaniu przy zabiegach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i profesjonalnie podchodząca do swoich zadań.

Masz pytania? Napisz do nas