Justyna Horoszko-Czapla

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam studia podyplomowe na Universita’Degli di Siena we Włoszech, gdzie zdobyłam tytuł Master Universitario di Secondo Livello in Ortognatodonzia Clinica Avanzata.

Od 15 lat zajmuję się ortodoncją, jest to zarówno moja praca jak i pasja. Uczestniczyłam także w licznych sympozjach, konferencjach i kursach z zakresu ortodoncji, które miały ogromny wpływ na moje obecne doświadczenie zawodowe.

Wciąż staram się podnosić swoje kwalifikacje wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich pacjentów.

Justyna Szramowska

higienistka stomatologiczna

Absolwentka studiów wyższych na kierunku socjologia oraz studium medycznego w którym uzyskała tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej. W gabinecie samodzielnie prowadzi zabiegi z zakresu higieny i profilaktyki stomatologicznej. Pomaga bardziej uświadomić pacjentom wszystko co ważne w temacie zdrowia i higieny jamy ustnej.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie higienizacji jamy ustnej oraz asystowaniu przy zabiegach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Zawsze uśmiechnięta, dokładna i profesjonalnie podchodząca do swoich zadań.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy tu dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania